Sobota 13 czerwca 2026r.
Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
Msze św. Niedzielne
Sobota - godz. 18:00
Niedziela - godz. 7:00
godz. 7:55 - w jęz. niem.
godz. 9:00
godz. 10:30
godz. 16:30

Dziś w Kościele
  7.00  Msza Święta poranna
  17.30  Okazja do spowiedzi Św.
  18.00  Msza Święta Niedzielna

Informujemy, że w naszej parafii została powołana Osoba Zaufania. Jest nią: Pani Ewa Sosnowska
Pełni ona swoją posługę wobec wszystkich, którzy chcieliby zgłosić niepokojącą sytuację dotyczącą bezpieczeństwa dzieci, młodzieży lub osób bezbronnych w naszej wspólnocie.
W takich sprawach można kontaktować się zarówno z Osobą Zaufania, jak i z kapłanami posługującymi w parafii.
Kontakt do Osoby e-mail: ewa.sosno@gmail.com


Ogłoszenia parafialne


6 czerwca 2026 r.



Sobota - 13 czerwca
Obchodzimy wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie

Niedziela - 14 czerwca
o 12.00 Msza św. harcerska

Dziękujemy Andrzejowi Dobrzańskiemu za wykoszenie trawy przed placem kościelnym. Do sprzątania tym razem nikt nie przyszedł .
W przyszłą sobotę o tę pomoc bardzo prosimy parafian z ulic: Wyzwolenia, Paderewskiego i Einsteina

4 czerwca 2026 r.



Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

Po uroczytej Mszy św. o godzinie 9.00, jak co roku wyruszyliśmy na ulice naszej dzielnicy z Najświętszym Sakramentem. Tym razem procesja podążała ulicami H.Pobożnego z ołtarzem u rodziny Kaniok, ulicą Jagiellonów ołtarz u rordziny Kaczkowskich, Kazimierza Wielkiego ołtarz u rodziny Pałac oraz ulicą Zieloną z ołtarzem u rodziny Kaczkowskich. Dziękujemy wszystkim którzy zaangażowali się i pomogli w przygotowaniu ołtarzy na Boże Ciało. W szczególności tym na których posesjach zostały one przygotowane: rodzinie Przemysława Kaniok, rodzinie Teresy Kaczkowskiej, rodzinie Zbigniewa Pałac oraz rodzinie Danuty Kaczkowskiej.




















27 maja 2026 r.



Słowiczki już śpiewają...

Tak dosłownie podczas naszych Majówek w ogrodzie u sióstr Służebniczek NMP przy akompaniamencie ptasich trelów wysławialiśmy Maryję modlitwami, litanią i pieśniami. W majowe środowe wieczory Stwórca podarował nam piękną słoneczną pogodę, która zachęcała do tego, aby wyjść z domu i spotkać się z innymi, by uczcić Matkę Bożą.